Hlavní navigace

Petr Přibyl přešel ze Seznamu do Mladé Fronty

Redakce

Dosavadní senior produkt manager portálu Seznam.cz Petr Přibyl přešel počátkem listopadu na pozici produktového ředitele internetového portálu ve vydavatelství Mladá fronta a.s. V Seznamu jeho místo převzal Petr Král. Mladá fronta a.s. je vydavatelem řady časopisů jako Strategie, Ikarie nebo ekonomického deníku E15 a chystá se na osvěžení svých internetových projektů. Ředitelem online divize se na podzim stal Petr Bednář, dříve výkoný ředitel Global Inspiration, provozovatele videoportálu…

Dosavadní senior produkt manager portálu Seznam.cz Petr Přibyl přešel počátkem listopadu na pozici produktového ředitele internetového portálu ve vydavatelství Mladá fronta a.s. V Seznamu jeho místo převzal Petr Král. Mladá fronta a.s. je vydavatelem řady časopisů jako Strategie, Ikarie nebo ekonomického deníku E15 a chystá se na osvěžení svých internetových projektů. Ředitelem online divize se na podzim stal Petr Bednář, dříve výkoný ředitel Global Inspiration, provozovatele videoportálu Stream.cz, společnosti spoluvlastněné Seznamem. (Opraven název pozice v Seznamu)

Našli jste v článku chybu?
11. 11. 2008 19:06
Zmeny na vyssich pozicich u vyznamnych ceskych internetovych firem nas opravdu zajimaji, takze budeme-li mit o nich informace, vase predpoved se snadno vyplni :)
12. 11. 2008 6:21
uživatel si přál zůstat v anonymitě
PM v seznamu dela kde kdo a rozhodne sou to neni az tak vyznamni lide