Hlavní navigace

PF 2010 - co dorazilo do redakční pošty DigiZone.cz

Autor: 115393
Lukáš Polák

Blížící se nový rok je pochopitelně nejen časem bilancování, ale také zasíláním přání obchodním partnerům a profesním kolegům. Letos dorazila do redakce serveru DigiZone.cz přání nejen od televizí, jako třeba veřejnoprávní ČT, plnoformátové TV Barrandov nebo filmového HBO, ale také od některých agentur - především zástupců telekomunikačních operátorů (Ogilvy - České Radiokomunikace), nebo těch, co mají na starosti průzkumy sledovanosti (Mediaresearch). Za Český telekomunikační úřad poslala PF jeho mluvčí Dana Makrlíková.

Doba čtení: 2 minuty
Česká televize - PF 2010

Přání od České televize, resp. mluvčího Ladislava Štichy.

TV Barrandov - PF 2010

Téměř rok už je s diváky digitální plnoformátová televize TV Barrandov.

HBO Česká republika - PF 2010

Novoroční přání od společnosti HBO Česká republika, provozovatele filmových kanálů HBO, Cinemax a AXN.

SPI International - PF 2010

Společnost SPI International je provozovatelem filmových kanálů Filmbox, Filmbox Extra a Filmbox HD. Na starosti má i nové a chystané stanice – Kino CS, Doku CS a Muzika CS.

Channels - PF 2010

Společnost Channels zastupuje na českém trhu celou řadu zahraničních stanic. Namátkou jde např. o Travel Channel, Private Spice nebo National Geographic. Jejich kompletní seznam naleznete zde.

Discovery - PF 2010

Společnost Discovery Networks je provozovatelem kanálů pod hlavičkou Discovery a také Animal Planet.

Makrlíková - PF 2010

Dana Marklíková je tiskovou mluvčí Českého telekomunikačního úřadu a členkou Rady České televize.

Mediaresearch - PF 2010

Mediaresearch je významnou výzkumnou agenturou s širokým portfoliem produktů a služeb v oblasti marketingových a mediálních výzkumů, analýz a zpracování dat a vývoje software. Realizuje nejrozsáhlejší, metodologicky a technologicky nejnáročnější výzkumy, mezi které patří např. Elektronické měření sledovanosti televize (peoplemetry).

Ogilvy - PF 2010

Ogilvy Group je nejucelenější komunikační skupina v České republice, která pokrývá všechny obory marketingové komunikace. Mezi její klienty patří například České Radiokomunikace.

Pram - PF 2010

Společnost PRAM Consulting vznikla v roce 2001 jako čistě česká soukromá firma, která se od počátku zabývala poskytováním služeb v oblasti public relations. Již prvními zákazníky byly nadnárodní korporace, které mají v České republice středně velké zastoupení. Jde např. o satelitního operátora SES Astra.

Conpro - PF 2010

Conpro je jednou z agentur, která se stará o povědomí firem v očích veřejnosti. Mediálně zastupuje např. firmu Sony.

Wia - PF 2010

Společnost WIA je celonárodním poskytovatelem datových, hlasových a internetových služeb s garantovanou kvalitou. Již od svého založení v roce 1999 rozšiřuje svou síť postupným přebíráním infrastruktur lokálních internetových providerů. Mezi nejvýznamnější kroky společnosti patřila v létě roku 2005 akvizice celorepublikové bezdrátové sítě společnosti NEXTRA, prostřednictvím které se WIA stala telekomunikačním operátorem s celorepublikovou působností.

Anketa

Líbí se vám PF, které dorazily do redakce našeho webu?

Našli jste v článku chybu?