Hlavní navigace

PF 2010 - co dorazilo do redakční pošty DigiZone.cz

1. 1. 2010
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
Blížící se nový rok je pochopitelně nejen časem bilancování, ale také zasíláním přání obchodním partnerům a profesním kolegům. Letos dorazila do redakce serveru DigiZone.cz přání nejen od televizí, jako třeba veřejnoprávní ČT, plnoformátové TV Barrandov nebo filmového HBO, ale také od některých agentur - především zástupců telekomunikačních operátorů (Ogilvy - České Radiokomunikace), nebo těch, co mají na starosti průzkumy sledovanosti (Mediaresearch). Za Český telekomunikační úřad poslala PF jeho mluvčí Dana Makrlíková.
Česká televize - PF 2010

Přání od České televize, resp. mluvčího Ladislava Štichy.

TV Barrandov - PF 2010

Téměř rok už je s diváky digitální plnoformátová televize TV Barrandov.

HBO Česká republika - PF 2010

Novoroční přání od společnosti HBO Česká republika, provozovatele filmových kanálů HBO, Cinemax a AXN.

SPI International - PF 2010

Společnost SPI International je provozovatelem filmových kanálů Filmbox, Filmbox Extra a Filmbox HD. Na starosti má i nové a chystané stanice – Kino CS, Doku CS a Muzika CS.

Channels - PF 2010

Společnost Channels zastupuje na českém trhu celou řadu zahraničních stanic. Namátkou jde např. o Travel Channel, Private Spice nebo National Geographic. Jejich kompletní seznam naleznete zde.

Discovery - PF 2010

Společnost Discovery Networks je provozovatelem kanálů pod hlavičkou Discovery a také Animal Planet.

Makrlíková - PF 2010

Dana Marklíková je tiskovou mluvčí Českého telekomunikačního úřadu a členkou Rady České televize.

Mediaresearch - PF 2010

Mediaresearch je významnou výzkumnou agenturou s širokým portfoliem produktů a služeb v oblasti marketingových a mediálních výzkumů, analýz a zpracování dat a vývoje software. Realizuje nejrozsáhlejší, metodologicky a technologicky nejnáročnější výzkumy, mezi které patří např. Elektronické měření sledovanosti televize (peoplemetry).

Ogilvy - PF 2010

Ogilvy Group je nejucelenější komunikační skupina v České republice, která pokrývá všechny obory marketingové komunikace. Mezi její klienty patří například České Radiokomunikace.

Pram - PF 2010

Společnost PRAM Consulting vznikla v roce 2001 jako čistě česká soukromá firma, která se od počátku zabývala poskytováním služeb v oblasti public relations. Již prvními zákazníky byly nadnárodní korporace, které mají v České republice středně velké zastoupení. Jde např. o satelitního operátora SES Astra.

MM socky3

Conpro - PF 2010

Conpro je jednou z agentur, která se stará o povědomí firem v očích veřejnosti. Mediálně zastupuje např. firmu Sony.

Wia - PF 2010

Společnost WIA je celonárodním poskytovatelem datových, hlasových a internetových služeb s garantovanou kvalitou. Již od svého založení v roce 1999 rozšiřuje svou síť postupným přebíráním infrastruktur lokálních internetových providerů. Mezi nejvýznamnější kroky společnosti patřila v létě roku 2005 akvizice celorepublikové bezdrátové sítě společnosti NEXTRA, prostřednictvím které se WIA stala telekomunikačním operátorem s celorepublikovou působností.

Líbí se vám PF, které dorazily do redakce našeho webu?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.