Hlavní navigace

Pinterest nasazuje nový vzhled

18. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Pinterest
Pinterest, jednička mezi „obrázkovými“ sociálními sítěmi, postupně nasazuje uživatelům nový vzhled. Těžko říci, jestli ten nový je něčím (výrazně) lepší.

Pokud jste uživateli Pinterestu – www.pinterest.com – možná už nový vzhled máte, případně si ho alespoň můžete vyzkoušet. Po třech měsících testování Pinterest postupně novou podobu nasazuje uživatelům – těch má aktuálně přes 48 milionů.

Změny nejsou nijak velké, nicméně viditelné jsou – sami se můžete podívat na následujících screenshotech. Zásadnější změnou je asi použití větších obrázků a s tím další související změny. Na stejný prostor se navíc zpravidla vejde více „pinů“. Došlo ale i k pár změnám ve funkčnosti – při pohledu na „pin“ je možné snáze objevit další jemu „podobné“. Usnadněné je i objevování „pinů“ pocházejících ze stejného zdroje (tedy zejména webu). 

Hlavní stránka (původní a nová)

Profil uživatele(původní a nový)

Pin neboli příspěvek (původní a nový)

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.