Hlavní navigace

Piráti se připojují k celosvětovým protestům proti smlouvě ACTA

10. 2. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pirátská strana se připojí k protestu proti smlouvě ACTA, který proběhne zítra v 31 zemích. Jen v Evropě se bude konat zhruba 200 demonstrací, v Česku se uskuteční minimálně 18 demonstrací. Zajímá vás problematika smlouvy ACTA? Přečtěte si shrnutí semináře  ACTA – Mýty a fakta, který se konal v úterý 7.2.2012 v pražském kině Atlas. Můžete se také podívat na videozáznam z této akce.

Pirátská strana se připojí k protestu proti smlouvě ACTA, který proběhne zítra v 31 zemích. Jen v Evropě se bude konat zhruba 200 demonstrací, v Česku se uskuteční minimálně 18 demonstrací.

Zajímá vás problematika smlouvy ACTA? Přečtěte si shrnutí semináře  ACTA – Mýty a fakta, který se konal v úterý 7.2.2012 v pražském kině Atlas. Můžete se také podívat na videozáznam z této akce.

Zveme vás na panelovou diskusi věnovanou ACTA a pořádanou 7.2.2012 (v úterý). Panelové diskuse se budou zástupci státní správy (Ministerstva průmyslu a obchodu a Úřadu na ochranu osobních údajů), oborových organizací i politických stran.

UXD

Vláda ústy premiére Petra Nečase sice pozastavila ratifikaci smlouvy, podle Pirátů se jedná pouze o úkrok stranou a vláda jen čeká, zdali toto prohlášení povede k opadnutí mediálního zájmu a odpor veřejnosti. Naznačují tak, že by se vláda k ratifikaci po opadnutí zájmu mohla vrátit.

Zdroj: Pirátské noviny