Hlavní navigace

PK 62 může na satelit, TV EDELWEISS přišla o licenci

8. 11. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Digitální kabelová televize DVB-C Autor: 115393
8. 11. 2007

Erotická televize TV LEO1, která patří do portfolia vydavatelství PK 62, získala na úterním zasedání Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) povolení ke změně licenčních podmínek. Kromě kabelových rozvodů tak bude moci vysílat také prostřednictvím satelitu. TV LEO1 je historicky první český erotický televizní kanál. O licenci se ucházel už loni, ale získal ji až letos v dubnu.

PK 62 je největším českým vydavatelem erotických a pornografických časopisů. Kromě České republiky podniká také na Slovensku a především v Polsku.

TV EDELWEISS, která získala licenci od RRTV loni v srpnu, o ni přišla. Nezahájila totiž vysílání prostřednictvím družice ve lhůtě do 360 dnů od jejího udělení, což je doba, do které tak musí každý žadatel učinit. TV EDELWEISS se měla zaměřit na jódlování, současnou populární hudbu alpského regionu a místní kulturu.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).