Hlavní navigace

Placený kanál AMC rozjel propagaci svého zombie hitu, reklama se objevuje i v MHD

7. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Diváci neuniknou propagaci seriálu ani mimo Prahu. V Brně je to například ulice Bítešská a také okolí některých center. Kolik AMC do propagace seriálu investovalo, prozradit nechce.

Masivní outdoorovou (venkovní) kampaň k propagaci svého nového chystaného seriálu Fear The Walking Dead, který navazuje na celosvětový úspěch zombie hitu The Walking Dead a dějově je před něj předsunut, rozjel v těchto dnech placený kanál AMC, respektive jeho provozovatel, společnost AMC Networks International – Central Europe. Jaké investice firma do propagace seriálu vložila, nechce prozrazovat. Takzvané Bigboardy jsou umístěné například na pražské ulici 5. května, na Jižní spojce, Rozvadovské spojce, ulici K Barrandovu nebo Štěrboholské spojce.

ebf - tip do článku - debata

ČTĚTE TAKÉ: Stanice AMC spustí vysoké rozlišení v horizontu týdnů až měsíců

Diváci neuniknou propagaci seriálu ani mimo Prahu. V Brně je to například ulice Bítešská a také okolí některých center. V Praze a Brně je Bigboardů celkem 13 (viz mapa). Kromě online kampaní a sociální sítě Facebook využívá AMC i některé prostory v Pražské integrované dopravě (PID). Propagaci seriálu Fear The Walking Dead je možné zahlédnout například na zastávce metra C Pražského povstání. V Brně se to týká patnácti lokalit, v Praze dvaceti. Jde většinou o zastávky tramvají, vestibuly, nástupiště nebo přestupní stanice.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).