Hlavní navigace

Playboy u nás spustí erotický kanál Reality Kings TV, bude na satelitu Skylinku

Reality Kings TV bude operátorům nabízena s dvouměsíční zaváděcí nabídkou. Stanice bude fungovat jako doplněk ke kanálu Brazzers TV Europe.
Lukáš Polák 27. 3. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

O přízeň operátorů v České republice a na Slovensku se bude od 7. dubna ucházet hard-erotická stanice Reality Kings TV. Na včerejším setkání s obchodními partnery novinku prezentovali zástupci jejího provozovatele, společnosti Playboy Plus. Jednání s operátory o zařazení do nabídek bude realizovat firma Channels, která už zastupuje například kanály FOX Interantional Channels. Distribučním místem pro operátory bude u této stanice satelitní pozice 23,5 stupně východně, družice Astra 3B. Dá se tedy předpokládat, že program se objeví i v nabídce operátora Skylink. Kódování signálu bude zajištěno systémem Irdeto.

cif20-tip-online-recnici

K TÉMATU: V nabídce satelitní služby Skylink se objevil další erotický kanál

Reality Kings TV bude operátorům nabízena s dvouměsíční zaváděcí nabídkou. Stanice bude fungovat jako doplněk ke kanálu Brazzers TV Europe. Obě stanice se nebudou kanibalizovat a budou společně pokrývat všechny možné žánry určené pro dospělé diváky. Reality Kings prezentuje jeho provozovatel jako čtyřiadvacetihodinový kanál v původním znění. Na Reality King TV by měl divák vidět především dívky, které může potkat například na ulici, zatímco Brazzers TV se soustředí doslova na uspokojení lidských fantazií. Podle popisu by tak nový televizní kanál mohl konkurovat zejména československému programu Leo TV.