Hlavní navigace

Plzeňská Zak TV umístila na YouTube upoutávku na svůj obnovený start

11. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
11. 1. 2012

UVNITŘ VIDEO Televizní upoutávku, která upozorňuje diváky západočeské regionální televize R1 Zak na obnovené samostatné vysílání tohoto programu, které odstartuje 15. ledna v multiplexu 3 z vysílačů Krašov, Svatobor a Tři kříže, vyvěsila redakce této stanice na videoportál YouTube. Zároveň ji zveřejnila na svém webu www.r1zak.cz. Televize, která se do konce loňského roku připojovala do celostátního vysílání Primy, od Nového roku nevysílá.

K TÉMATU: Západočeská Zak TV vystupuje ze sítě R1. Bude samostatně v multiplexu 3

MM AI

Plzeňská televize se vrátí k původnímu názvu Zak, bez přídomku R1, který získala po začlenění do skupiny televize Prima. Těšit se můžete na delší zpravodajství z vašeho regionu. Ještě více se zaměříme na vaše problémy a úspěchy. Budeme řešit to, co vás nejvíce trápí. Připravujeme ale také nové pořady, ve kterých dostanete prostor i vy, naši diváci, slibuje televize.

Podobnou cestu jako Zak TV zvolila i liberecká televize R1 Genus. Také ona se objeví jako samostatný kanál v multiplexu 3 na vysílačích Ještěd a Černá hora. Zároveň se přejmenuje na Genus Plus. Diváci si ale budou muset kvůli příjmu Zak TV i Genusu Plus přeladit své přijímače, pokud jim aktuální programovou nabídku nenačtou automaticky samy.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).