Hlavní navigace

Po Audi má svůj kanál na satelitu také Renault

14. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Logo satelitní digitální platformy DVB-S Autor: 115393
14. 10. 2009

Francouzská automobilka Renault je další, která má na satelitu svůj nekódovaný kanál propagující její značku. První byl německý výrobce luxusních vozů Audi. Vysílání této stanice však bylo nedávno na Eurobirdu ukončeno. Renault TV je šířena prostřednictvím družice Astra 1M na pozici 19,2 st. východně. Vysílá se širokoúhle s francouzským audiem, později se dá počítat i s anglickým jazykem.

Automobilka Renault má za sebou více než stoletou tradici. Vznikla v roce 1899 a kromě osobních vozů vyrábí také autobusy, traktory nebo nákladní automobily. Díky spolupráci s Nissanem se stala čtvrtým největším výrobcem vozů na světě. Renault TV by měla nabídnout pohled nejen do samotné automobilky, ale také představení nejnovějších i starších vozů a seznámení s historií této značky. Program má také své internetové stránky, a to na adrese www.renault.tv. Zde je jí možné sledovat online.

Parametry příjmu: Astra 1M (19,2 st. východně), 11508/V, SR 22000, FEC 5/6

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).