Hlavní navigace

Po kanále DoQ se Digi TV rozšíří o Fishing and Hunting

19. 5. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

19. 5. 2008

Rumunská satelitní platforma Digi TV oznámila další rozšíření programové nabídky. Po kanále DoQ, o kterém jsme vás již na serveru DigiZone.cz informovali, přijde tentokrát na řadu program pro milovníky rybaření a lovení s názvem Fishing and Hunting. Ten bude zaměřený především na muže ve věku 19 – 59 let. Program odhalí tajemství rybolovu, naučí diváky základní dovednosti a postupně jim umožní stát se profesionály. Nabídne také řadu tipů a technik a seznámí s celou řadou rybářských lovišť v Evropě.

cif-tip-téma-foto

ČTĚTE TAKÉ: Digi TV se brzo rozroste o dokumentární kanál DoQ

Co se týká lovu, tak ten bude zastoupen od vysoké zvěře v Evropě až po šelmy v Africe. Diváci se budou moci seznámit také s mnoha způsoby lovu, novým vybavením a technikami pro začátečníky i zkušené lovce. Jak uvádí server satCentrum, kanál Fishing and Hunting by také mohl být součástí nabídky satelitní platformy CS Link, konkrétně firmy Gital v balíčku Géčko. Společnost Trade&Technology oslovena nebyla, připravuje však jiný dokumentární program.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.