Hlavní navigace

Po půl roce přijde opět do Partie na Primu prezident Klaus

24. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
24. 6. 2010

OPRAVENO Televize Prima si pozve v neděli od jedenácti hodin do svého diskusního pořadu Partie prezidenta republiky Václava Klause. Moderátor Jan Punčochář by se ho měl ptát na to, o čem mluvil s lídry politických stran na Hradě, co očekává od nově vznikající vlády nebo zdali si myslí, že je nová reprezentace státu schopna zastavit další zadlužování země.

Content tip EARLY

Jde o první velký povolební rozhovor s prezidentem Václavem Klausem, sdělila mluvčí české komerční dvojky Jana Kocová. Nemá tak ale úplně pravdu. Prvním interview bylo to, které se ozvalo 14. června na Českém rozhlase Olomouc. V televizi se ale prezident objeví skutečně poprvé. Klaus navštívil naposledy Partii loni v prosinci, a to přesně v době, kdy podepsal zákon o státním rozpočtu na letošní rok. Stalo se tak v přímém přenosu právě na Primě.

OPRAVENO – V původní formulaci bylo uvedeno, že prezident Klaus navštívil Partii krátce poté, co podepsal zákon o státním rozpočtu na letošní rok. Ten ho však podepsal v přímém přenosu právě na Primě. Za nepřesnost se omlouváme.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).