Hlavní navigace

Po satelitní televizi UPC zamíří stanice Animal Planet HD i do digitálního kabelu

15. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost UPC Česká republika poskytovat ve své nabídce už dvacet programů ve vysokém rozlišení. Z dokumentárních stanic nabízí v HD například Discovery, National Geographic a Spektrum.

Nabídka digitální kabelové televize od společnosti UPC Česká republika se od středy 20. března rozšíří o další program ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Půjde konkrétně o Animal Planet HD. Stanici už má v nabídce satelitní televize freeSAT by UPC Direct, kterou však neprovozuje česká pobočka, ale operátor UPC DTH. Zákazníci kabelové televize UPC budou mít program k dispozici v rozlišení 1080i a zvukovým doprovodem Dolby Digital 5.1. Program bude součástí nabídek Komfort, původních služeb Standard a Supreme a také balíčku s dokumentárními programy Darwin.

KL24

NEPŘEHLÉDNĚTE: Odstartoval Fanda HD, naladí ho ale pouze vybraní zájemci

Diváci se mohou těšit na ojedinělý seriál Divocí tvorové s Dominikem Monaghanem. (…) Hvězda filmů Ztraceni a Pán prstenů je už od dětství vášnivým obdivovatelem divokých zvířat, sám doma chová nepřeberné množství brouků, hadů a plazů. Pořad SOS živočišné říše zase odhalí každodenní práci organizace Wildlife Aid. Moderátor tohoto pořadu Simon Cowell si se svým týmem na nudu rozhodně stěžovat nemůže, uvedl mimo jiné tiskový mluvčí operátora Juraj Gerbery. Operátor už bude mít v nabídce 20 programů v HD kvalitě.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).