Hlavní navigace

Počet abonentů O2TV se meziročně zvýšil o 10 % na celkových 156 tisíc

Jiří Macich ml.

Ke konci roku 2013 měla největší IPTV služba v České republice prý 156 tisíc abonentů. Telefónica, provozovatel služby, to připisuje přechodu na novou platformu s novými funkcemi.

Společnost Telefónica oznámila, že k 31. prosinci eviduje 156 tisíc abonentů své IPTV služby O2TV. V meziročním srovnání počet předplatitelů geograficky nejdostupnější IPTV služby na českém trhu stoupl o 10 %. V posledních letech jde o největší meziroční nárůst. Telefónica to přičítá nové platformě, kterou pro nové zákazníky nabízí od loňského léta.

Dřívější zákazníky na ni postupně převádí od loňského září. Zajímavé budou výsledky za aktuální čtvrtletí, anebo pololetí, protože Telefónica podpořila od základu přepracovanou službu rozsáhlou reklamní kampaní. Hlavním lákadlem nové O2TV je možnost přehrát si libovolný pořad z kteréhokoliv kanálu zpětně až 30 hodin.

Marcom

Služba také získala nové menu s podstatně praktičtějším programovým průvodcem. Přibyla funkce time-shift. V reálném čase již běžící pořad si lze spustit od začátku ze záznamu. Oproti původní verzi je možné nahrávat i už běžící pořad. Nahrávat lze i zpětně až 30 hodin. Novinkou je též automatické opakované nahrávání vhodné pro seriály.

Více v našem dřívějším článku O2TV přešla na novou platformu, jak dokáže konkurovat kabelu a satelitu?

Našli jste v článku chybu?
28. 2. 2014 18:51

Doporučuji používat jednotné výrazy, tj. buď abonent nebo předplatitel, ne obojí současně. :)

3. 3. 2014 10:40
DoG (neregistrovaný)

na O2TV se mi libi moznost nahravani z mobilu a netu a ze nema skryte poplatky za settopbox. Ale jinak je UPC daleko lepsi, nahrava se pres settopbox, takze to tam zustane dyl a casovani je lepsi (planuje dopredu). Kvalita lepsi, spousta kanalu v HD, titulky a nekolika audio mutacema. Internet je daleko lepsi. Jen ta cena.