Hlavní navigace

Počet nárůstu klientů O2TV se v druhém kvartálu zpomalil, přiblížil se k 190 tisícům

29. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: O2
„Aplikace O2TV Go, která umožňuje sledovat televizní kanály také na přenosných zařízeních, eviduje na 350 tisíc stažení,“ uvedla firma v tiskové zprávě.

Telekomunikační operátor O2, který je v České republice největším poskytovatelem IPTV připojení, evidoval na konci druhého kvartálu letošního roku necelých 190 tisíc klientů služby O2TV. Vyplývá to z výsledků hospodaření za období Q2/2015, které dnes firma zveřejnila. Pro operátora to znamená, že oproti předchozímu kvartálu se nárůst počtu klientské základny mírně zpomalil. Na konci března evidoval operátor 188 tisíc klientů, což byl ve srovnání s předchozím obdobím nárůst o čtyři tisíce klientů.

KL23 hlasovani

K TÉMATU: O2TV získala letos čtyři tisíce nových klientů, blíží se k dvousettisícové hranici

AplikaceO2TV Go, která umožňuje sledovat televizní kanály také na přenosných zařízeních, eviduje na 350 tisíc stažení, uvedla firma v tiskové zprávě. Operátor je nicméně v rámci hospodářských výsledků a plánů optimistický a vidí další potenciál růstu klientské základny. Dopomoci by k tomu měly nejen nové funkce služby O2TV, ale i spuštění exkluzivního kanálu O2 Sport, jehož programovou náplň odhalil operátor na dvou tiskových konferencích. Tu poslední pořádal včera s hlavním lákadlem – anglickou Premier League.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).