Hlavní navigace

Pod stromeček hardware i software pro Windows Vista

13. 10. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Windows Vista se nakonec i přes všechny pokusy a spekulace na předvánoční trh nedostanou. Většina zákazníků si bude muset počkat na leden 2007. Verze lokalizovaná do češtiny přijde dokonce až v únoru 2007. Přesto by Windows Vista mohla na předvánočním trhu sehrát jistou roli. Microsoft totiž ve spolupráci se svými partnery chce do Vánoc uvést na trh alespoň 250 produktů s logem „Certified for Windows Vista“ nebo „Works with Windows Vista“. Půjde o vybraný hardware i software od 50 různých…

Windows Vista se nakonec i přes všechny pokusy a spekulace na předvánoční trh nedostanou. Většina zákazníků si bude muset počkat na leden 2007. Verze lokalizovaná do češtiny přijde dokonce až v únoru 2007. Přesto by Windows Vista mohla na předvánočním trhu sehrát jistou roli. Microsoft totiž ve spolupráci se svými partnery chce do Vánoc uvést na trh alespoň 250 produktů s logem „Certified for Windows Vista“ nebo „Works with Windows Vista“. Půjde o vybraný hardware i software od 50 různých výrobců. (Microsoft)

ICTZ23

Už nějaký čas jsou známa označení Windows Vista Capable a Premium Ready PCs, která budou používána u počítačových sestav. První označení znamená, že daný hardware splňuje minimální nároky. Druhé pak zaručuje bezproblémový chod Windows Vista včetně grafického prosředí Aero. (Microsoft)

Otázka do diskuze: Nakolik budou pro vás důležitá výše uvedená označení při pořizování nového hardwaru v nejbližší době?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.