Hlavní navigace

Podívejte se, jak se Hallmark změnil na Universal Channel

4. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 9. 2010

UVNITŘ VIDEO Včera došlo (nejen) na českém trhu k výrazné novince na poli kabelových a satelitních kanálů. Hallmark Channel společnosti Universal přestal úderem dvacáté hodiny existovat a na jeho pozici nastoupila okamžitě stanice, která se jmenuje stejně jako její provozovatel. Přechod od jednoho kanálu proběhl naprosto hladce, jak se ostatně můžete přesvědčit na jednom z videí, které umístil na server YouTube uživatel s přezdívkou TuneTamasha.

Posledním seriálem, který byl odvysílán na Hallmarku, se stala Dobrá manželka. I tu ale budou mít možnost vidět diváky nového televizního programu. Běžela v době od devatenácté do dvacáté hodiny. Prvním kusem nabídnutým Universalem byla zbrusu nová série Rookie Blue. Té si ostatně užili diváci opravdu do sytosti. Běžela totiž od dvacáté hodiny až téměř dvou hodin ráno následujícího dne. Webové stránky na adrese: http://cz.hallmar­kchannel.tv/de­fault.aspx zatím změnou neprošly a informují zatím stále o existenci Hallmarku.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).