Hlavní navigace

Podívejte se na návrh studia Nova sport

12. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
12. 9. 2008

Exkluzivně pro čtenáře serveru DigiZone.cz uvolnila Nova sport první dva náhledy svých nových studií. Jedná se zatím pouze o počítačově zpracovanou vizáž, protože prostory ještě nejsou v tuto chvíli pro prezentaci připraveny – probíhá jejich výstavba. Studio působí futuristickým dojmem. Na prvním návrhu je prostor zpracován v kombinaci s bílou a zelenou barvou, tak aby korespondoval sportu, pro který je určen – fotbalu, na druhém je zelená dekorace nahrazena růžovou. Na obou návrzích se také objevují tři obrazovky, na každé straně jedna.

ČTĚTE TAKÉ: Nova sport odstartuje 4. října. Bude širokoúhlá, ale ne v HDTV

Galaxie sport se představí pod značkou Nova sport od 4. října při příležitosti zahájení sezóny kanadsko-americké NHL v pražské O2 areně. Od tohoto dne bude také vysílat širokoúhle, vysoké rozlišení si však nechává až na příští rok bez blíže určeného termínu. Ve vysílání se objeví také nová zpravodajské relace Sport 21, kterou bude Nova sport vysílat téměř každý den ve 21 hodin. Moderovat ji bude střídavě jedna z kvarteta moderátorek, které mají společné to, že se buď závodně věnovali, nebo věnují některé ze sportovních disciplín.

Cloud23

FOTOGRAFIE: Nova sport – návrh studia (1); Nova sport – návrh studia (2)

Rozhovor s Markem Kindernayem, ředitelem kanálu Galaxie sport, čtěte na DigiZone.cz v úterý.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).