Hlavní navigace

Podívejte se na nový vizuál a podobu Discovery Showcase HD

Lukáš Polák

Zákazníci německé verze satelitní služby Sky mohli od dnešního dne zajásat, jsou-li fanoušky fenoménu Star Wars. Sky Deutschland zařadila speciální filmový kanál Sky Star Wars HD.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V pondělí 1. prosince provedla společnost Discovery Networks plánovanou proměnu dokumentární stanice Discovery HD Showcase, z níž se stal program Discovery Showcase HD. Nejde ale o pouhou změnu názvu. Vzhledem k tomu, že tuzemská pobočka o chystané novince vůbec neinformovala, mohou si až od dnešního dne udělat diváci přesnou představu o tom, jak nový vizuál stanice vypadá. Dominantním prvkem se stala šipka směřující doprava, která zároveň symbolizuje písmeno „A“ v označení Showcase. Motiv se prolíná nejen všemi identy stanice, ale i promo spoty.

K TÉMATU: Discovery HD Showcase projde 1. prosince částečnou proměnou

Podle plánu proběhla taktéž avizovaná proměna stanice FilmBox Extra, z níž se stal FilmBox Premium. Nový obsah doprovází ruku v ruce také nový vizuál včetně loga, jak se můžete přesvědčit níže. Není vyloučeno, že FilmBox Premium bude do budoucna vysílat v HD rozlišení, aktuálně ale bohužel tato distribuce není na pořadu dne. Jediným filmovým kanálem společnosti FilmBox International ve vysokém rozlišení (HDTV), který je dostupný na českém a slovenském trhu, je stanice FilmBox HD. V zahraničí se mohou klienti placených služeb setkat ještě s FilmBoxem Arthouse.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Startuje FilmBox Premium, HBO se ho zatím obávat nemusí

PR Summit tip Horák_pirati_B

Zákazníci německé verze satelitní služby Sky mohli od dnešního dne zajásat, jsou-li fanoušky fenoménu Star Wars. Sky Deutschland v době od 1. do 14. prosince zařadila speciální filmový kanál Sky Star Wars HD. Ten odvysílá nejen doposud všech šest filmů z této ságy, ale dá nahlédnout také do jejich zákulisí. Ve vysílání se pochopitelně objevila i filmová upoutávka (trailer) k chystanému sedmému dílu, který se objeví v kinosálech na konci příštího roku a bez pochyby se opět stane velkým komerčním hitem. Celkem by se tak měly Star Wars dočkat devíti částí.