Hlavní navigace

Podívejte se na nový vizuál a podobu Discovery Showcase HD

1. 12. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Zákazníci německé verze satelitní služby Sky mohli od dnešního dne zajásat, jsou-li fanoušky fenoménu Star Wars. Sky Deutschland zařadila speciální filmový kanál Sky Star Wars HD.

V pondělí 1. prosince provedla společnost Discovery Networks plánovanou proměnu dokumentární stanice Discovery HD Showcase, z níž se stal program Discovery Showcase HD. Nejde ale o pouhou změnu názvu. Vzhledem k tomu, že tuzemská pobočka o chystané novince vůbec neinformovala, mohou si až od dnešního dne udělat diváci přesnou představu o tom, jak nový vizuál stanice vypadá. Dominantním prvkem se stala šipka směřující doprava, která zároveň symbolizuje písmeno „A“ v označení Showcase. Motiv se prolíná nejen všemi identy stanice, ale i promo spoty.

K TÉMATU: Discovery HD Showcase projde 1. prosince částečnou proměnou

Podle plánu proběhla taktéž avizovaná proměna stanice FilmBox Extra, z níž se stal FilmBox Premium. Nový obsah doprovází ruku v ruce také nový vizuál včetně loga, jak se můžete přesvědčit níže. Není vyloučeno, že FilmBox Premium bude do budoucna vysílat v HD rozlišení, aktuálně ale bohužel tato distribuce není na pořadu dne. Jediným filmovým kanálem společnosti FilmBox International ve vysokém rozlišení (HDTV), který je dostupný na českém a slovenském trhu, je stanice FilmBox HD. V zahraničí se mohou klienti placených služeb setkat ještě s FilmBoxem Arthouse.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Startuje FilmBox Premium, HBO se ho zatím obávat nemusí

Marketing Meeting balicek

Zákazníci německé verze satelitní služby Sky mohli od dnešního dne zajásat, jsou-li fanoušky fenoménu Star Wars. Sky Deutschland v době od 1. do 14. prosince zařadila speciální filmový kanál Sky Star Wars HD. Ten odvysílá nejen doposud všech šest filmů z této ságy, ale dá nahlédnout také do jejich zákulisí. Ve vysílání se pochopitelně objevila i filmová upoutávka (trailer) k chystanému sedmému dílu, který se objeví v kinosálech na konci příštího roku a bez pochyby se opět stane velkým komerčním hitem. Celkem by se tak měly Star Wars dočkat devíti částí.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).