Hlavní navigace

Podívejte se na trailer k česko-slovenské MTV

6. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
6. 8. 2009

VIDEO UVNITŘ Nova zveřejnila oficiální trailer ke spuštění česko-slovenské verze hudebního kanálu MTV. Jak je známo, nový kanál odstartuje 29. listopadu 2009 a Nova ho už dnes promuje prostřednictvím 97-sekundového klipu, který odhaluje jednotlivé formáty. V pozadí je slyšet skladba Smack my bitch up od skupiny Prodigy, která vystoupí v rámci propagačního víkendu dva dny před startem MTV Czech.

Na trailer nás upozornil čtenář Digizone.cz Patrik Chytil. V tomto traileru můžeme vidět reality show, které pro Českou a Slovenskou republiku hudební stanice MTV chystá. K vidění jsou pořady, jež jsou ve světe velice oblíbené a docela dobře sledované. Jedná se především o reality show jako America's Best Dance Crew nebo A Shot at Love with Tila Tequila. Těšit se ovšem můžeme i na řadu dalších. uvedl.

MM socky3

Třetí tematický kanál Novy odstartuje vysílání na konci listopadu v nabídkách kabelových, satelitních a IPTV operátorů. Zároveň z českého i slovenského trhu vytlačí dosavadní evropskou mutaci MTV Europe. Ta se vysílá pouze na trzích, které nemají vlastní verzi.

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.