Hlavní navigace

Podmínky služby Internet 99 se nezmění

4. 3. 1999
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

"Akciová společnost SPT TELECOM tímto způsobem demonstruje svůj zájem o další rozvoj Internetu, a to v oblasti, kterou může přímo ovlivnit, tj. v oblasti výhodného přístupu k této službě" uvedl výkonný ředitel pro služby sítě SPT TELECOM, a.s. Miroslav Řezníček.

Pokud se vám kombinace nadpisu a citátu pod ním jeví i na SPT TELECOM poněkud silná káva, máte pravdu – jde o ukázku toho, čeho můžete docílit vhodnou manipulací, aniž byste se odchýlili od doslovného citátu z tiskové zprávy. Leč v tomto článku hodnotit nechci, věnuji současné situaci zvláštní komentář. Následuje tedy nezkreslené plné znění tiskové zprávy, kterou zveřejnil SPT TELECOM po jednání se zástupci poskytovatelů připojení.


Podmínky služby INTERNET 99 se nezmění

Služba INTERNET 99 umožňující zákazníkům levnější přístup na internet bude i nadále nabízena v nezměněné podobě. Na dnešní schůzce zástupců skupiny internetových provozovatelů a vedení SPT TELECOM, a.s. žádné další úpravy nebyly projednány.

I nadále ovšem zůstává v platnosti posun tzv. sestavovacího poplatku na 119 vteřinu spojení ohlášený SPT TELECOM, a.s. minulý týden, který speciální internetový tarif oproti běžnému telefonnímu připojení ještě více zvýhodňuje.

Každý z internetových provozovatelů si tak může vybrat, zda výhodnější podmínky pro přístup na internet svým zákazníkům nabídne, či nikoliv. SPT TELECOM, a.s. hodlá ve spolupráci s jednotlivými internetovými provozovateli, kteří již projevili či ještě projeví zájem, maximálně urychlit postup zavádění služby INTERNET 99 tak, aby byla v co nejkratší době dostupná co nejširšímu okruhu zákazníkům.

„Akciová společnost SPT TELECOM tímto způsobem demonstruje svůj zájem o další rozvoj internetu, a to v oblasti, kterou může přímo ovlivnit, tj. v oblasti výhodného přístupu k této službě“ uvedl výkonný ředitel pro služby sítě SPT TELECOM, a.s. Miroslav Řezníček, který byl pověřen vedením projektu INTERNET 99. „INTERNET 99 je prvním, ale rozhodně ne posledním krokem tímto směrem. Je to především služba, kterou můžeme nabídnout tady a teď všem našim zákazníkům bez rozdílu,“ dodal dále M. Řezníček.

Současně se zaváděním služby INTERNET 99 zahájila akciová společnost SPT TELECOM, a.s. práci na nové službě s pracovním názvem INTERNET 2000, která bude i nadále respektovat cenové zvýhodnění připojení k internetu oproti běžnému telefonnímu hovoru, avšak v širší míře než INTERNET 99 využije možnosti tzv. inteligentní sítě. Ke spolupráci na vytváření nové služby byly pozváni i zástupci internetových provozovatelů.

Dana Dvořáková
tisková mluvčí

BRANDstorming tip2

Marek Antoš


Starší, související články (a že jich je požehnaně):

Autor článku

Autor je někdejším šéfredaktorem serveru Lupa. V současné době už se psaní věnuje pouze v míře menší než malé, a to zásadně pro radost.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).