Hlavní navigace

Podnikatel.cz nabídne chat s Janem Hlaváčem, mluvčím BSA

1. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Náš sesterský server Podnikatel.cz naplánoval na pondělí 5. října online chat s Janem Hlaváčem, což je tiskový mluvčí protipirátské organizace Business Software Alliance (BSA) pro Českou republiku. Ptát se ho můžete třeba na novou kampaň, zpochybňovaný způsob sledování tzv. míry pirátství (viz dřívější článek BSA tradičně mlží, a všichni jí to baští) nebo také například na formu působení BSA v České republice a její tuzemskou historii, což patří mezi evergreeny nejen zde v diskusích na Lupě.…

Náš sesterský server Podnikatel.cz naplánoval na pondělí 5. října online chat s Janem Hlaváčem, což je tiskový mluvčí protipirátské organizace Business Software Alliance (BSA) pro Českou republiku. Ptát se ho můžete třeba na novou kampaň, zpochybňovaný způsob sledování tzv. míry pirátství (viz dřívější článek BSA tradičně mlží, a všichni jí to baští) nebo také například na formu působení BSA v České republice a její tuzemskou historii, což patří mezi evergreeny nejen zde v diskusích na Lupě. Pokud náhodou v pondělí nebudete online, můžete našim kolegům z redakce serveru Podnikatel.cz poslat svůj dotaz e-mailem na redakce@podni­katel.cz. Redakce bude zaslané otázky pokládat za vás. Otázky lze klást také přes Twitter. Stačí do svého statusu napsat hashtag #bsa.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.