Hlavní navigace

Podzimní akce ADSL poskytovatelů přicházejí

13. 10. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Po podzimním počasí dorazily i podzimní akce poskytovatelů ADSL. Dnes je představily Telefónica O2 a také České Radiokomunikace a další budou jistě následovat. Dominantní telekomunikační operátor Telefónica O2 nabízí balíček O2 Duo s O2 Internet ADSL 8M (rychlost downloadu tedy až 8 Mbit/s) a s 300 volnými minutami na volání každý měsíc za 500 korun měsíčně. Tuto sumu budete platit ale jen první rok. Třináctý měsíc po aktivaci, která mimochodem vyjde na symbolickou korunu, už akční cena vyprší…

Po podzimním počasí dorazily i podzimní akce poskytovatelů ADSL. Dnes je představily Telefónica O2 a také České Radiokomunikace a další budou jistě následovat.

Dominantní telekomunikační operátor Telefónica O2 nabízí balíček O2 Duo s O2 Internet ADSL 8M (rychlost downloadu tedy až 8 Mbit/s) a s 300 volnými minutami na volání každý měsíc za 500 korun měsíčně. Tuto sumu budete platit ale jen první rok. Třináctý měsíc po aktivaci, která mimochodem vyjde na symbolickou korunu, už akční cena vyprší a budete platit běžných 899 korun každý měsíc. Akce platí, pokud smlouvu alespoň na rok podepíšete do 26. října. (Tisková zpráva)

cif 24 - early cena - média

To České radiokomunikace vsadily na dárek pro nové klienty z řad domácností i firem. K objednávkám Premium ADSL do konce listopadu přidávají set-top-box pro příjem pozemního digitálního vysílání za symbolickou korunu. Kvalitní připojení k Internetu a digitalizace jsou dvě velká témata, o kterých zákazníci přemýšlejí. Proto jsme naši telekomunikační nabídku ještě vyšperkovali, vysvětluje David Mašát, výkonný ředitel pro obchod a marketing. České radiokomunikace nabízejí v rámci své sítě tarif s rychlostí až 20 Mbit/s za 899 korun bez dalších poplatků. (Tisková zpráva)

Aktuální nabídky ADSL poskytovatelů i bez sezónních slev naleznete na adsl.lupa.cz, kde si je lze i velmi jednoduše porovnat. Vše potřebné o digitalizaci televizního vysílání se můžete dočíst u našich kolegů na DigiZone.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).