Hlavní navigace

Podzimní novinky Regionálnítelevize CZ zůstávají v duchu propagace krajů

Lukáš Polák

Na základně kladného ohlasu diváků zreprízuje stanice také cyklus Příběhy hradů a zámků, který přinese i pozvánky na akce konané na hradech mimo hlavní návštěvnickou sezónu.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Ani během podzimních měsíců nechce Regionálnítelevize CZ, která je dostupná nekódovaně na satelitu Astra, dále v kabelových sítích a v některých zemských multiplexech po celé republice, uhýbat ze svého poslání, kterým je především propagace jednotlivých krajů České republiky. Jedním z novinkových formátů bude cyklus o českém textilním průmyslu, který jako jeden z mála rostl i v období ekonomické krize. Dá se říci, že je v oblasti českých průmyslových odvětví zajímavým fenoménem s velkým potenciálem, uvedla ředitelka tematické stanice Eva StejskalováRegionálnítelevize CZ bude na novém cyklu spolupracovat s textilním klastrem Clutex.

Diners Vánoce2019

NEPŘEHLÉDNĚTE: Regionálnítelevize CZ spustí další lokální verzi, bude v Regionální síti 1

Na podzimní měsíce se chystá druhá série  cyklu Výlety s labužníkem, který diváky zavede nejen na atraktivní místa naší vlasti, ale také za dobrou regionální kuchyní. Jedná se o zcela nové díly, jejichž natáčení se právě v těchto dnech připravuje. Jejich producentem je, podobně jako v případě první, téměř padesátidílné série, gastronomická agentura Gastkom Vladimíra Tůmy, pořadatele českobudějovického Gastrofestu, přiblížila Stejskalová. Poslední novinkou pak bude cyklus „Dobré rady aneb jak na to“. Diváci dostanou praktické informace o tom, jak například správně vyndává klíště, jak ošetřit puchýř, spáleninu nebo bodnutí. Spolupracuje na nich portál Mojemedicína.cz.