Hlavní navigace

Podzimní setkání provozovatelů elektronických sítí je za dveřmi

4. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 9. 2008

Česká asociace elektronických komunikací (ČAEK) pořádá 18. září ve spolupráci se společnosti Lica, která je dodavatelem kompletního řešení mj. v oblastech IPTV a DVB, dvanácté podzimní setkání provozovatelů elektronických komunikací. Místem konání je Sportovní centrum Nymburk v ulici Sportovní 1802. Prezence je stanovena od půl deváté do devíti ráno, po jejím skončení pak následuje zahájení akce, které si vezme na starosti člen představenstva ČAEK a majitel společnosti Lica Petr Link.

ICTZ23

Úvodní prezentaci bude mít na starosti prezident ČAEK Zdeněk Vaníček, poté budou následovat bloky připravené technologickými firmami. V programu se také objeví dvě diskuse. První od 10:30 do 12 hodin a druhá od 13:30 do 15 hodin. Na bloku Poslední novinky v právní úpravě elektronických komunikací budou hosty např. národní koordinátor české digitalizace Zdeněk Duspiva, člen Rady ČTÚ Michal Frankl nebo Alice SelbyováT-Mobilu. Diskuse Platformy digitálního vysílání: Jak dále?, přivítá např. místopředsedu představenstva ČAEK Jana Dašovského, Stanislava PichaUPC nebo Petra Pobořila ze společnosti Mattes AD.

Bližší podrobnosti o setkání v Nymburce můžete najít na adrese http://www.li­ca.cz/clanek-podzimni-setkani-nymburk.htm. Přihlášky a potvrzení své účasti posílejte nejpozději do 15. září e-mailem na adresu: vendula.horac­kova@lica.cz ve formátu: příjmení, jméno, firma.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.