Hlavní navigace

Polsat připravuje v Polsku spuštění dalších dvou nových stanic

23. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Polsat kromě stejnojmenného kanálu, který je dobře známý i českým divákům v polském příhraničí, provozuje mimo jiné i neplacenou stanici Polsat Sport News.

Společnost Cyfrowy Polsat, provozovatel polských stanic Polsat, požádal tamního regulátora KRRiT o vydání licence pro dva nové kanály. Jedná se konkrétně o programy Polsat Romans a Polsat Sport Weekend. Informoval o tom server media2.pl s odvoláním na zpravodajský newsletter Presserwis. Podle webu by mohly kanály začít vysílat ještě v letošním roce, ale prozatím to není jisté, protože o stanicích nejsou známy ani žádné podrobnosti. Jisté je jen to, že Polsat Romans by měl být zaměřen na ženy a Polsat Sport Weekend přinese přenosy z víkendových sportovních akcí.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: V Polsku proběhla další vlna vypínání analogu, dotknula se stovek měst a obcí

Cyfrowy Polsat patří u našich severních sousedů k jednomu z největších provozovatelů televizních stanic. Do jeho rodiny patří volně šířené programy Polsat a Polsat Sport News a dále řada kanálů, které jsou součástí nabídek kabelových, IPTV a satelitních operátorů. Jde konkrétně o Polsat 2, Polsat News, Polsat Play, Polsat Café, Polsat Film, Polsat Sport a Polsat Sport Extra. Do rodiny Polsatu patří i některé stanice známé z mezinárodní distribuce (ve svém logu používají označení Polsatu) – Food Network, Jim Jam a Crime and Investigation Network.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.