Hlavní navigace

Polská U-TV odhalila první podrobnosti. Bude i v tamním DVB-T

28. 6. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
28. 6. 2011

Chystaný polský digitální kanál U-TV, který bude šířen mimo jiné v rámci tamního prvního terestrického multiplexu, odstartuje na podzim letošního roku. S odvoláním na společnost Besta Film, která bude jeho provozovatelem, o tom informoval server media2.pl. U-TV je v podstatě zkratkou pro YOU TV, což je možné označit například jako televize o tobě (o vás), tvoje televize a podobně.

ČTĚTE TAKÉ: Kino Polska Nostalgia, Eska TV, ATM Rozrywka a U-TV budou v polském DVB-T

U-TV se bude orientovat především na takzvanou společenskou publicistiku, všeobecné informace a také politiku, zkrátka témata, která se mohou dotknout každého z nás. Stanice připravuje do vysílání mimo jiné pořady Nasze sprawy a W Twojej sprawie, jež se budou zabývat aktuálními tématy. Problematice lokální se bude věnovat pořad s jednoduchým názvem Polska. Společenské problémy a rady vhodné pro každodenní život přinese Witaj Polsko.

MM balicek

NEPŘEHLÉDNĚTE: Polsko vybralo operátora terestrického multiplexu 1

Významnou roli ve vysílání budou hrát také magazíny věnované zdraví, ochraně spotřebitele nebo automobilismu. O víkendu se mohou těšit diváci na témata nepolitická a oddechová. Půjde konkrétně o pořady Kalejdoskop, Showbiz a Od Was dla Was. Z názvu druhého z nich vyplývá, že se bude jednat o magazín ze společnosti. Kromě informací ze života hvězd nebudou chybět ani aktuální informace o hudbě a filmu. Stanice je v současné době ve fázi budování týmu, aby byla ve slíbeném období připravena ke startu.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).