Hlavní navigace

Pomozte vylepšit MS Online Support a MS TechNet

28. 3. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Windows User Group jakožto aktivní skupina IT lidí dostala možnost ovlivnit to, jak v současné době funguje MS Online support (v celé střední a východní Evropě) a služby v rámci Microsoft TechNetu. Pokud máte zájem předat své zkušenosti, zážitky, postřehy nebo nápady (jak kladné, tak především ty záporné, co rozvinout, vylepšit, změnit, zrušit atd.), tak máte možnost v úterý 4. dubna 2006 od 16 hodin v hotelu Villa Voyta. Celá akce je pojata jako „Focus group“ (tedy diskuze na určité téma) a…

Windows User Group jakožto aktivní skupina IT lidí dostala možnost ovlivnit to, jak v současné době funguje MS Online support (v celé střední a východní Evropě) a služby v rámci Microsoft TechNetu.

Pokud máte zájem předat své zkušenosti, zážitky, postřehy nebo nápady (jak kladné, tak především ty záporné, co rozvinout, vylepšit, změnit, zrušit atd.), tak máte možnost v úterý 4. dubna 2006 od 16 hodin v hotelu Villa Voyta. Celá akce je pojata jako „Focus group“ (tedy diskuze na určité téma) a její součástí je i společná večeře. Velikost skupin bude 10 lidí pro každé téma, tady 20 lidí celkem. Pořadatelé akce vyzývají zájemce, aby se ozvali na e-mail radim@microsof­t.com nejpozději do tohoto čtvrtka (30. března). Celá akce je pojata jako „Focus group“ (tedy diskuze na určité téma) a její součástí je i společná večeře. Velikost skupin bude 10 lidí pro každé téma, tedy 20 lidí celkem.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).