Hlavní navigace

Poprvé od Vancouveru se vrátila na kanál ČT HD Čtyřka

20. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
20. 4. 2010

Vůbec poprvé od skončení XXI. Zimních olympijských her v kanadském Vancouveru se dnes vrátil do vysílání programu ČT HD čtvrtý okruh veřejnoprávní televize, stanice ČT 4. Důvodem je skutečnost, že právě 20. dubna je v programovém schématu vyčleněno místo Lize mistrů. Česká televize dnes přinese od půl deváté večer přímý přenos duelu mezi Interem Milán a FC Barcelonou.

UXD

K TÉMATU: Česká televize zveřejnila přehled zápasů Ligy mistrů, které poběží v HD

Diváci si jistě vzpomenou na to, že během OH Vancouver se střídalo na pozici ČT HD vysílání okruhů ČT 2 a ČT 4. Živé vysílání běželo v noci na Dvojce, během dne se pak šířila právě Čtyřka. Na ČT 4 nabídne veřejnoprávní televize celkem čtyři zápasy Ligy mistrů a Evropské ligy v HD. Ty zbylé pak poběží na programu ČT 2. V ostatních dnech poběží program ČT HD podle klasického schématu, tedy od pondělí do neděle stanice ČT 1 s výjimkou pátku, kdy se kvůli dokumentům BBC šíří ČT 2.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.