Hlavní navigace

Populární Dr. Dish TV ze satelitu od dubna nepřetržitě

26. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
26. 3. 2010

Technicky zaměřený kanál Dr. Dish TV, který si získal oblibu u mnoha satelitních diváků, začne vysílat od dubna 24 hodin denně. Stanice to oznámila prostřednictvím svých webových stránek a také ve vysílání. K tomuto kroku by mělo dojít konkrétně 9. dubna v 9 hodin. Stanice chce přijít také s několika novinkami. Jednou z nich je například digitální lifestylový magazín Pixel.

Dr. Dish TV se orientuje na novinky z oblasti digitální satelitní televize – přijímače, komponenty, nové programy. Nabízí například i fundované recenze a pohledy do zákulisí různých veletrhů. Také Česká republika měla podobnou stanici. Byla ji CS Link TV. Ta ovšem dlouho nevydržela a byla často cílem kritiky mnohých diváků, přesto, že šířila svůj signál volně, tzv. free-to-air (FTA). Dr Dish TV je možné naladit na těchto parametrech: Astra 1H (19,2 st. východně), 12246/V, SR 27500, FEC 3/4, norma DVB-S.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).