Hlavní navigace

Populární DVR-Studio HD v nové verzi. Software 1.65 již bez podpory

6. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
6. 5. 2010

Německá společnost Haenlein Software vydává v těchto dnech novou verzi populárního DVR Studia HD. Jde o program, který umožňuje uživatelům snadno převádět nahrávky z jejich set-top-boxu do počítače, popřípadě naopak, a to jak v klasickém tak i vysokém rozlišení obrazu. V e-mailu, který rozesílá zákazníkům majitel společnosti Ralf Haenlein, je také informace, že končí podpora verze 1.65.

Uživatelé, kteří mají DVR Studio HD předplacené, se nemusí bát, že by ukončením funkčnosti staršího softwaru o tento populární program přišli. Zdarma si mohou stáhnout verzi 1.68 a také na ní bezplatně přejít. Podpora verze 1.65 byla ukončena kvůli problémům s přístupem přes SSL. Firma také spustila nový web na adrese www.haenlein-software.com, který je ovšem dostupný prozatím pouze v němčině. Zájemci o pokročilejší funkce, například vypalování přímo na Blu-ray disk, si mohou stáhnout verzi 2. Ta je však o 20 euro dražší oproti té původní.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).