Hlavní navigace

Populární DVR Studio upozorňuje na nekompatibilitu starších verzí ve Windows 10

3. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vývojář softwaru doporučuje zákazníkům s novým operačním systémem přejít na jeho nejnovější verzi, tedy DVR Studio HD 3. Předchozí verze nebudou ve Windows 10 funkční.

Společnost Haenlein-Software, vývojář populárního softwaru DVR Studio HD pro zpracování nahrávek ze satelitních i terestrických přijímačů i dalších zařízení, upozorňuje zákazníky formou e-mailu na nekompatibilitu starších verzí programu v novém operačním systému Windows 10, který se mezi veřejnost dostal v uplynulých dnech. První testy beta Windows 10 již v loňském roce ukázaly, že bude docházet k poruchám. Ve finální verzi Windows 10 se ukazuje, že DVR Studio HD 2 a starší verze již nebudou použitelné, uvádí firma.

Cloud23

Z ARCHIVU: Software DVB Viewer pro PC nabízí nově i podporu hybridního vysílání HbbTV

Vývojář softwaru, který v současné době garantuje na své platformě podporu téměř 1330 přijímačů různých značek a 150 počítačových karet pro příjem digitální televize, doporučuje zákazníkům s novým operačním systémem přejít na jeho nejnovější verzi, tedy DVR Studio HD 3. Haenlein-Software jako seriózní německá firma stávajícím klientům nabízí do 16. srpna přechod na vyšší verzi za výhodnějších podmínek. Aktuální verze DVR Studia HD 3 pro zcela nové klienty vyjde na 80 euro, tedy v přepočtu necelých 2.200 korun.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).