Hlavní navigace

Populární DVR Studio upozorňuje na nekompatibilitu starších verzí ve Windows 10

Lukáš Polák

Vývojář softwaru doporučuje zákazníkům s novým operačním systémem přejít na jeho nejnovější verzi, tedy DVR Studio HD 3. Předchozí verze nebudou ve Windows 10 funkční.

Doba čtení: 1 minuta

Společnost Haenlein-Software, vývojář populárního softwaru DVR Studio HD pro zpracování nahrávek ze satelitních i terestrických přijímačů i dalších zařízení, upozorňuje zákazníky formou e-mailu na nekompatibilitu starších verzí programu v novém operačním systému Windows 10, který se mezi veřejnost dostal v uplynulých dnech. První testy beta Windows 10 již v loňském roce ukázaly, že bude docházet k poruchám. Ve finální verzi Windows 10 se ukazuje, že DVR Studio HD 2 a starší verze již nebudou použitelné, uvádí firma.

Z ARCHIVU: Software DVB Viewer pro PC nabízí nově i podporu hybridního vysílání HbbTV

Vývojář softwaru, který v současné době garantuje na své platformě podporu téměř 1330 přijímačů různých značek a 150 počítačových karet pro příjem digitální televize, doporučuje zákazníkům s novým operačním systémem přejít na jeho nejnovější verzi, tedy DVR Studio HD 3. Haenlein-Software jako seriózní německá firma stávajícím klientům nabízí do 16. srpna přechod na vyšší verzi za výhodnějších podmínek. Aktuální verze DVR Studia HD 3 pro zcela nové klienty vyjde na 80 euro, tedy v přepočtu necelých 2.200 korun.

Našli jste v článku chybu?