Hlavní navigace

Populární hudební kanál iConcerts spustil nové webové stránky

9. 5. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Hudební kanál iConcerts, který je ve vysokém rozlišení součástí satelitní nabídky operátora Skylink, má od začátku května nové webové stránky. Kromě jiného nabízí i zpravodajský servis.

Švýcarský hudební kanál iConcerts se připomíná od května svým divákům zcela novými webovými stránkami. Stanice, která je dostupná v České republice a na Slovensku v satelitní službě Skylink, má novou prezentaci na adrese: http://www.icon­certs.com. Hlavní stránce dominuje několik fotografií střídajících se v pravidelných intervalech, které fungují nejen jako programové tipy, ale zároveň i jako odkazy na další části portálu tohoto oblíbeného hudebního kanálu.

MMF24

ČTĚTE TAKÉ: Hudební kanál iConcerts bude dostupný i v chytrých televizorech

Novinkou, kterou na webu iConcerts nyní diváci najdou, je propojení na komunitní portál Twitter. Jde v podstatě o aktuální zpravodajství ze světa hudby – mimo jiné tipy na koncertní turné, termíny vydání nových alb a podobně. Spolu s přihlášením na adrese: http://www3.i­concerts.com/en/u­ser/login se uživatelům otvírají další možnosti těchto stránek. Stránky jsou k dispozici ve třech jazycích. Kromě angličtiny jde také o francouzštinu a italštinu.


Repro foto: web iConcerts

Hudební kanál iConcerts má nové webové stránky. Obsahují i zpravodajství.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).