Hlavní navigace

Populární hudební kanál iConcerts spustil nové webové stránky

Lukáš Polák

Hudební kanál iConcerts, který je ve vysokém rozlišení součástí satelitní nabídky operátora Skylink, má od začátku května nové webové stránky. Kromě jiného nabízí i zpravodajský servis.

Doba čtení: 1 minuta

Švýcarský hudební kanál iConcerts se připomíná od května svým divákům zcela novými webovými stránkami. Stanice, která je dostupná v České republice a na Slovensku v satelitní službě Skylink, má novou prezentaci na adrese: http://www.icon­certs.com. Hlavní stránce dominuje několik fotografií střídajících se v pravidelných intervalech, které fungují nejen jako programové tipy, ale zároveň i jako odkazy na další části portálu tohoto oblíbeného hudebního kanálu.

ČTĚTE TAKÉ: Hudební kanál iConcerts bude dostupný i v chytrých televizorech

Novinkou, kterou na webu iConcerts nyní diváci najdou, je propojení na komunitní portál Twitter. Jde v podstatě o aktuální zpravodajství ze světa hudby – mimo jiné tipy na koncertní turné, termíny vydání nových alb a podobně. Spolu s přihlášením na adrese: http://www3.i­concerts.com/en/u­ser/login se uživatelům otvírají další možnosti těchto stránek. Stránky jsou k dispozici ve třech jazycích. Kromě angličtiny jde také o francouzštinu a italštinu.


Repro foto: web iConcerts

Hudební kanál iConcerts má nové webové stránky. Obsahují i zpravodajství.

Našli jste v článku chybu?