Hlavní navigace

Pořad Jak se staví sen čekají na Primě změny, moderování se ujme Něrgešová

23. 2. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTOGALERIE – „Pořad Jak se staví sen jsem se rozhodla moderovat proto, že se mi líbil nový koncept tohoto už zaběhnutého formátu,“ zdůvodnila jeho nová tvář.

Novým moderátorem pořadu Jak se staví sen, který je již roky neodmyslitelně spjat s víkendovým vysíláním televize Prima, bude Laďka Něrgešová. Ta v této pozici nahradí Pavla Cejnara. Něrgešovou budou moci diváci poprvé vidět v sobotu 7. března od 17:35. Angažování tváře pořadů Farmář hledá ženu nebo VIP zprávy přichází krátce poté, co komerční televizní dvojka oznámila nasazení nového magazínu Gondíci, s.r.o. AdélaDalibor Gondíkovi se na Primu přesouvají z Novy, kde roky moderovali podobný pořad Rady ptáka Loskutáka. Jeho novou tváří se naopak stává Petr Rychlý.

BRAND23 Workshop

ČTĚTE TAKÉ: Osud Receptáře na Primě je po smrti Přemka Podlahy nejistý

Pořad Jak se staví sen jsem se rozhodla moderovat proto, že se mi líbil nový koncept tohoto už zaběhnutého formátu. Pořad by měl být stejně jako zahraniční originál více zaměřený na příběhy lidí, kterým interiéry budeme předělávat. Je známo, že to, jak a kde lidé bydlí, o nich velmi mnoho prozrazuje. A jejich životní styl a návyky se logicky odrážejí i na místech, kam se vracejí, uvedla Laďka Něrgešová důvod, proč se rozhodla roli moderátorky tohoto pořadu přijmout. Něrgešové bude vždy sekundovat dvojice designerů – muž a žena. V týmu se objeví mimo jiné Kamila Douděrová, František Kobližka, Andrea HylmarováMarek Povolný.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).