Hlavní navigace

Pořad Na vlastní riziko se prý na Primu family vrátí, ale v obměněné podobě

Lukáš Polák

Skupina kanálů okolo televize Prima představí své podzimní programové schéma už příští týden. Diváci se tu mimo jiné dozví i o inovované podobě magazínu Na vlastní riziko.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Původní adrenalinový pořad Na vlastní riziko, který musela Prima family stáhnout z vysílání kvůli neuspokojivým výsledkům sledovanosti, poslední díl sledovalo pouze 249 tisíc diváků při podílu na publiku 9,58 %, se do jejího programového schématu vrátí podle informací serveru DigiZone.cz spolu s dalšími novinkami, které televize nabídne v rámci podzimního programového schématu. Pořad Na vlastní riziko by měl reflektovat výhrady a připomínky, které k němu měli diváci.

Wt100_SEO

K TÉMATU: Prima family stahuje z vysílání pořad Na vlastní riziko. U diváků neuspěl

Pro Prima family bylo léto ideálním obdobím, jak si může nový pořad vyzkoušet a provést na něm případné změny tak, aby lépe vyhovoval cílové skupině. Na vlastní riziko je jedním z formátů aktuální publicistiky. Prima family přišla nedávno o možnost další spolupráce s investigativními novináři Jankem Kroupou a Josefem Klímou, kteří se vrací zpět na konkurenční Novu. Prima Group představí své podzimní programové schéma na tiskové konferenci už příští týden. DigiZone.cz bude na místě.