Hlavní navigace

Pořad Na vlastní riziko se prý na Primu family vrátí, ale v obměněné podobě

26. 7. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Skupina kanálů okolo televize Prima představí své podzimní programové schéma už příští týden. Diváci se tu mimo jiné dozví i o inovované podobě magazínu Na vlastní riziko.

Původní adrenalinový pořad Na vlastní riziko, který musela Prima family stáhnout z vysílání kvůli neuspokojivým výsledkům sledovanosti, poslední díl sledovalo pouze 249 tisíc diváků při podílu na publiku 9,58 %, se do jejího programového schématu vrátí podle informací serveru DigiZone.cz spolu s dalšími novinkami, které televize nabídne v rámci podzimního programového schématu. Pořad Na vlastní riziko by měl reflektovat výhrady a připomínky, které k němu měli diváci.

Marketing Meeting balicek

K TÉMATU: Prima family stahuje z vysílání pořad Na vlastní riziko. U diváků neuspěl

Pro Prima family bylo léto ideálním obdobím, jak si může nový pořad vyzkoušet a provést na něm případné změny tak, aby lépe vyhovoval cílové skupině. Na vlastní riziko je jedním z formátů aktuální publicistiky. Prima family přišla nedávno o možnost další spolupráce s investigativními novináři Jankem Kroupou a Josefem Klímou, kteří se vrací zpět na konkurenční Novu. Prima Group představí své podzimní programové schéma na tiskové konferenci už příští týden. DigiZone.cz bude na místě.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).