Hlavní navigace

Pořad o moderních technologiích bude mít i Nova, Upgrade s Tomášem Měcháčkem

Lukáš Polák

Podobné magazíny je možné najít hned na několika českých, volně šířených televizních kanálech. Ideálním příkladem je Prima Cool, která mimo jiné vysílá Applikace nebo Re-Play.

Doba čtení: 1 minuta

Televize Nova začne od 25. dubna vysílat programovou novinku Upgrade. Magazín najdou diváci ve vysílání vždy v sobotu dopoledne. Upgrade je programovou novinkou, kterou chceme oslovit všechny nadšence technologických vychytávek a zajímavostí z celého světa. Vtipně, nenáročně a s nadhledem diváky seznámíme s aktuálními trendy na poli mobilních zařízení, chybět nebudou ani praktické rady. Věříme, že se pořad bude divákům líbit a najde si stabilní fanouškovskou základnu, uvedl Michal Kratochvíl, vedoucí publicistiky TV Nova.

IAC19-videobsah

K TÉMATU: Nova si registruje Upgrade a „Levně a chutně“, Prima pro změnu Fresh Festival

Podobné magazíny je možné najít hned na několika českých, volně šířených televizních kanálech. Ideálním příkladem je Prima Cool, která mimo jiné vysílá Applikace nebo Re-Play o počítačových a dalších hrách určených pro konzole typu Playstation, Xbox a podobně. Průvodcem Upgradem bude moderátor a herec Tomáš Měcháček, který se v minulosti objevil ve stejné roli jak na ČT 1, tak i Primě. V show bude nejen seznamovat diváky s nejnovějšími aplikacemi a představovat jim dnes již téměř neomezené možnosti světa mobilních telefonů, tabletů, dronů a dalších chytrých zařízení, ale podrobí je i různým testům kvality, doplnila PR manažerka Novy Alžběta Cimová.

Našli jste v článku chybu?