Hlavní navigace

Pořad o moderních technologiích bude mít i Nova, Upgrade s Tomášem Měcháčkem

3. 4. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Podobné magazíny je možné najít hned na několika českých, volně šířených televizních kanálech. Ideálním příkladem je Prima Cool, která mimo jiné vysílá Applikace nebo Re-Play.

Televize Nova začne od 25. dubna vysílat programovou novinku Upgrade. Magazín najdou diváci ve vysílání vždy v sobotu dopoledne. Upgrade je programovou novinkou, kterou chceme oslovit všechny nadšence technologických vychytávek a zajímavostí z celého světa. Vtipně, nenáročně a s nadhledem diváky seznámíme s aktuálními trendy na poli mobilních zařízení, chybět nebudou ani praktické rady. Věříme, že se pořad bude divákům líbit a najde si stabilní fanouškovskou základnu, uvedl Michal Kratochvíl, vedoucí publicistiky TV Nova.

Cloud 22 temata

K TÉMATU: Nova si registruje Upgrade a „Levně a chutně“, Prima pro změnu Fresh Festival

Podobné magazíny je možné najít hned na několika českých, volně šířených televizních kanálech. Ideálním příkladem je Prima Cool, která mimo jiné vysílá Applikace nebo Re-Play o počítačových a dalších hrách určených pro konzole typu Playstation, Xbox a podobně. Průvodcem Upgradem bude moderátor a herec Tomáš Měcháček, který se v minulosti objevil ve stejné roli jak na ČT 1, tak i Primě. V show bude nejen seznamovat diváky s nejnovějšími aplikacemi a představovat jim dnes již téměř neomezené možnosti světa mobilních telefonů, tabletů, dronů a dalších chytrých zařízení, ale podrobí je i různým testům kvality, doplnila PR manažerka Novy Alžběta Cimová.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.