Hlavní navigace

Pořady stanice Bedna TV se objeví na slovenské Musiq1

29. 5. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

29. 5. 2009

O chystané spolupráci české internetové televize Bedna TV a slovenského hudebního kanálu Musiq1 už jsme vás na DigiZone.cz informovali. Nyní prozradilo vedení obou televizí podrobnosti. Pořady, které se objeví na obrazovce stanice Musiq1, kterou mohou sledovat satelitní diváci volně prostřednictvím družice Thor, jsou považovány za její nejtěžší kalibr.

K TÉMATU: Česká Bedna TV a slovenská Musiq1 budou spolupracovat

Je téměř jisté, že nic podobného jste na slovenských obrazovkách neviděli, uvedli zástupci televize. Pořady, které bude Musiq1 od Bedny TV přebírat, jsou tři – Pimp My Dance, Dexter Power a formát s provokativním názvem Na hajzlu. První nabídne tanec o mladých a pro mladé na hony vzdálený megalomanským show ostatních stanic. Postavou pořadu Dexter Power je Dexter, kterému podle popisu nevadí, že bude stát ve výkalech, riskovat své zdraví a při plnění úkolů možná i svůj život.

cif-tip-téma-foto

ČTĚTE TAKÉ: Hiphopový festival zdarma pro diváky Musiq1

Pořad Na hajzlu se odehrává právě na onom místě, kam si jeho tvůrci zvou osobnosti ze světa showbusinessu, hudební scény a jiných sfér kulturního života. Pokládají jim otázky, aby z nich dostali pokud možno netradiční odpovědi. Co se týká vlastního programu, chce Musiq1 změnit charakter hitparády Tvoje veci, a to už od června. Úplnou novinkou pak bude Víkend s…, který se bude věnovat sportovním, uměleckým, hudebním a dalším akcím.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.