Hlavní navigace

Portál Atlas představuje inovovanou službu Atlas firem

Jiří Macich ml.

Portál Atlas v těchto dnech spustil reklamní kampaň na podporu inovované verze služby Atlas firem. Atlas láká klienty na rychlejší registraci, inzerci na stránce s výsledky hledání nebo spolupráci s Amapami. Změnili jsme kompletně design celé služby a vytvořili příjemné a jednoduché uživatelské prostředí. Na hlavní stránce Atlasu firem jsou vedle vyhledávacího rozhraní a nové registrace pro firmy umístěny praktické informace pro podnikání spolu s právním a daňovým poradenstvím, které by měly…

Portál Atlas v těchto dnech spustil reklamní kampaň na podporu inovované verze služby Atlas firem. Atlas láká klienty na rychlejší registraci, inzerci na stránce s výsledky hledání nebo spolupráci s Amapami. Změnili jsme kompletně design celé služby a vytvořili příjemné a jednoduché uživatelské prostředí. Na hlavní stránce Atlasu firem jsou vedle vyhledávacího rozhraní a nové registrace pro firmy umístěny praktické informace pro podnikání spolu s právním a daňovým poradenstvím, které by měly být přínosem pro všechny uživatele. Pro rychlou orientaci ve výčtu oborů firem nabízí Atlas též abecedně řazený rejstřík kategorií, který je pravidelně aktualizován a doplňován, aby splňoval požadavky zákazníků i uživatelů, říká produktový manažer Atlasu firem Michael Bradík. (Tisková zpráva)

Novinkám a dalšímu dění okolo portálu Atlas se věnujeme i v dnešním článku Portály rozhazují nové obchodní sítě

Našli jste v článku chybu?
16. 3. 2007 15:47
No podle mě to znamená jedinou věc. Atlas se zcela zbavil svého katalogu. Když si najedu na nějakou kategorii pod doménou katalog.atlas.cz, mám možnost přidat jenom firmu přes IČO. Nebo někdo ví, jak přidat do katalogu klasický odkaz?
18. 3. 2007 17:43
To je jistě chvályhodné, ale atlas není web pro deset uživatelů denně, takže by o tom měl své návštěvníky informovat.