Hlavní navigace

Portál Seznam.cz jde do rádií, chystá internetovou stanici pro ženy

12. 2. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
12. 2. 2009

Internetový portál Seznam.cz se hodlá pustit do rozhlasového vysílání. Zatím sice jen na internetu, ale ještě v letošním roce chce spustit internetové rádio pro ženy, které by mělo fungovat na stránkách spřízněného webu Prozeny.cz. Ekonomickému deníku E15 to potvrdil ředitel Seznamu Pavel Zima.

Zatím přesné nevíme datum, nejpravděpodobnější se jeví druhá polovina roku, uvedl šéf Seznamu. Snažíme se, aby se internet stal médiem číslo jedna. Pokud nám k tomu pomůže internetové rádio, spustíme rádio, dodal. Obsah nového rádia pomůže portálu vytvářet rozhlasový dům Lagardere, který v České republice provozuje rádia Frekvence 1, Evropa 2, Bonton či DJ.

MMF24

Kromě hudby pro ženy zde nabídneme rozhovory s poradci a odborníky, například gynekology, onkology a podobně, přiblížil pro E15 obchodní ředitel Seznamu Tomáš Búřil. Vysílání by mělo běžet 24 hodin denně.

Zájem Seznamu o rozhlasové vysílání naznačil již přede dvěma lety majitel tohoto portálu Ivo Lukačovič. Serveru DigiZone.cz tehdy řekl, že se Seznam výrazně zajímá o možnosti zemského digitálního rozhlasového vysílání.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).