Hlavní navigace

Portálu tn.cz již nepadá návštěvnost, zájem mají prý i inzerenti

30. 7. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 7. 2008

Zpravodajský server tn.cz, který spustila televize Nova symbolicky 5. května letošního roku, je už možná na cestě k lepším výsledkům. Zastavil nejen klesající návštěvnost, ale daří se mu i na poli získávání klientely. Inzerenti se o tn.cz zajímají od samého počátku a jejich zájem stále roste, konstatovala pro ekonomický deník E15 tisková mluvčí české komerční televizní jedničky Veronika Šmítková. Některé části služby a formáty jsou již prý do konce letošního roku téměř plně obsazeny.

Podle NetMonitoru, který mapuje návštěvnost českého internetu, se v uplynulém týdnu zájem o tento projekt vyšplhal na 377 tisíc reálných uživatelů. Server začínal na počátku května na čísle 622 tisíc během týdne, ke konci června však návštěvnost spadla až na 295 tisíc uživatelů za stejné odbobí. Portál je letos jedním z internetových projektů televize, komerční jednička ještě chystá spustit novou podobu své domovské stránky Nova.cz. Bermudská společnost CME, vlastník Novy, také letos koupil blogovací portál Jyxo.cz.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.