Hlavní navigace

Poslechněte si, jak se slovenské Hey! proměnilo na Anténu hitrádio

3. 9. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nové slovenské rádio se v podstatě netají tím, že zapadne mezi mainstream ostatních rozhlasových stanic. K našim východním sousedům chce přinést největší slovenské a světové hity.

Významná změna v rozhlasovém éteru dnes proběhla u našich východních sousedů. Komerční stanice Rádio Hey! se odmlčelo z éteru a nahradila ho nová Anténa hitrádio. Změna proběhla přesně úderem půlnoci a byla poměrně necitelná. Automat přerušil právě hrající písničku a ozval se jingl (rozhlasová znělka) nové stanice. Jak z něho bylo patrné, Anténa hitrádio bude bohužel jen další v řadě stanic spadající do šedého mainstreamu. Program se zaměří na největší slovenské a světové hity.

MMF24

K TÉMATU: Slovenské Rádio Hey! končí, nahradí ho Anténa hitrádio. Změna se dotkne i satelitu

Spolu se startem Antény hitrádio přestaly fungovat také doposud existující webové stránky na adrese www.radiohey.sk. Novou prezentaci najdou zájemci na: http://www.antenahitradio.sk/. Jak již zástupci stanice dříve deklarovali, byli by rádi, kdyby se podařilo nové rádio dostat mezi tři nejposlouchanější na slovenském trhu. Stanice vysílá ve všední dny od 6 do 10 hodin ranní blok, následuje program Od desiatej do druhej, pak „překvapivě“ Od druhej do šiestej a od šesté večerní do šesté ranní poběží Anténa hitrádio Hity non-stop. Schéma o víkendu je ještě jednodušší.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).