Hlavní navigace

POZOR! IV. kulatý stůl DigiZone.cz se přesouvá na 10. dubna 2008!

25. 2. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

25. 2. 2008

IV. kulatý stůl serveru DigiZone.cz, odborná konference s podtitulem „Restart české digitalizace“, mění termín konání. Akce neproběhne ve čtvrtek 13. března 2008, jak jsme původně avizovali, ale až ve čtvrtek 10. dubna 2008. Místo ani čas zahájení akce se nemění: kulatý stůl se uskuteční v hotelu Adria na Václavském náměstí v Praze a začne ve 13 hodin. Předpokládaný konec je naplánovaný na 17. hodinu.

Důvodem změny termínu konference jsou posuny v přípravě Technického plánu přechodu na zemské digitální televizní vysílání, oddálení vyhlášení výsledků výběrového řízení na technického operátora veřejnoprávního multiplexu České televize a také průtahy s přípravou novely zákona o elektronických komunikacích, jež se částečně dotkne také digitalizace.

cif-tip-firmy

Pečlivě jsme zvažovali všechna pro a proti, a přijde nám rozumnější konferenci posunout až na dobu, kdy se budeme moci otevřeně bavit o všech těchto záležitostech. Původní termín kulatého stolu jsme stanovili v době, kdy vše nasvědčovalo tomu, že 13. března už budeme znát technického operátora veřejnoprávního multiplexu, konečnou verzi TPP i vládní verzi novely zákona o elektronických komunikacích, vysvětluje šéfredaktor serveru DigiZone.cz Jan Potůček.

Program konference se nemění. Zájemci o účast na IV. kulatém stolu DigiZone.cz se mohou nadále hlásit prostřednictvím speciální internetové stránky http://konferen­ce.digizone.cz.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.