Hlavní navigace

PR manažer TV Barrandov Jiří Vítek spustí v září lokální televizi pro Prahu 8

23. 6. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

23. 6. 2011

UVNITŘ VIDEO Internetovou televizi pro Prahu 8, kterou bude možné najít na adrese www.tvpraha8.cz, rozjíždí PR manažer Jiří Vítek. Ten doposud procoval pro digitální plnoformátovou stanici Barrandov, v níž k 1. červenci končí. Podle obchodního rejstříku figuruje osmatřicetiletý Vítek ve společnosti TAIF MEDIA, která bude jejím provozovatelem, také jako její jednatel.

Z ARCHIVU: Praha má novou televizi Metropol. Odstartovala v poledne

Půjde o informace z radnice, kulturu, sport a tak dále. Praha 8 má 110 tisíc obyvatel a celkem zajímavý trh s product placementem malých podnikatelů, uvedl důvod ke spuštění nového programu, který bude dostupný pouze na internetu, Vítek. Stránky budou přizpůsobené také pro tablet iPad od Applu a mobilní zařízení s operačním systémem Android. Stanice už má také svůj profil na komunitním portálu Facebook. Materiály do vysílání se nebudou točit klasickými HD kamerami, ale fotoaparáty. Kvalitu můžete posoudit ve streamu níže.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.