Hlavní navigace

Prach v kyberprostoru vyluxuje virtuální vysavač na iPhone

Jde jen o reklamní akci Electroluxu, nikoliv u užitečný nástroj, ale aspoň vtipnou a neotřelou. Pomocí aplikace iVac na iPhone můžete luxovat virtuální prach v kyberprostoru.  IVac je hra pro iPhone, v níž záleží na rychlosti reflexů a koordinaci pohybů; vyhrávají ti hráči, kteří posbírají nejvíc prachu ve složitě dostupných místech a úhlech. IPhone je potřeba držet přesně tak, aby se maximalizovalo množství vysátého prachu, které se měří na gramy. Mince a klíče váží víc a zvyšují váhu pytlíku…
Patrick Zandl
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jde jen o reklamní akci Electroluxu, nikoliv u užitečný nástroj, ale aspoň vtipnou a neotřelou. Pomocí aplikace iVac na iPhone můžete luxovat virtuální prach v kyberprostoru. 

Electrolux iVac

IVac je hra pro iPhone, v níž záleží na rychlosti reflexů a koordinaci pohybů; vyhrávají ti hráči, kteří posbírají nejvíc prachu ve složitě dostupných místech a úhlech. IPhone je potřeba držet přesně tak, aby se maximalizovalo množství vysátého prachu, které se měří na gramy. Mince a klíče váží víc a zvyšují váhu pytlíku s prachem. Když je plný, můžete ho poslat Electroluxu a vyhrát skutečný vysavač Ultra One nebo UltraSilencer!

K této hře můžete vybídnout i své přátele na Facebooku a dalších sociálních sítích. K zapojení je vyzývají hlášky jako „Marek právě sesbíral 389 g prachu. Trumfni ho!“ (páteční cvičení pro čtenáře Lupy, jak se tato hláška na FB zablokuje?) 

Na aplikaci lze naživo sledovat stav soutěže: vy proti vašim přátelům, muži proti ženám.