Hlavní navigace

Praha 4 zavádí online rozhovory se zástupci radnice

29. 1. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Radnice Prahy 4 hodlá ke komunikaci s občany využívat i online živých rozhovorů na svém oficiálním webu na http://www.praha4.cz. Zástupci radnice budou s občany pravidelně chatovat každé úterý od 15:00 do 16:30. Projekt bude připomínat obdobné rozhovory a chaty, které naleznete například na některých zpravodajských serverech, uvedla dle ČTK Žaneta Pilařová, tisková mluvčí nuselské radnice. První rozhovor bude realizován 9. února a s občany má komunikovat Václav Krištof, místostarosta pro…

Radnice Prahy 4 hodlá ke komunikaci s občany využívat i online živých rozhovorů na svém oficiálním webu na http://www.pra­ha4.cz. Zástupci radnice budou s občany pravidelně chatovat každé úterý od 15:00 do 16:30. Projekt bude připomínat obdobné rozhovory a chaty, které naleznete například na některých zpravodajských serverech, uvedla dle ČTK Žaneta Pilařová, tisková mluvčí nuselské radnice. První rozhovor bude realizován 9. února a s občany má komunikovat Václav Krištof, místostarosta pro životní prostředí.

Není výjimkou, že komunální politici v posledních letech objevují komunikační možnosti, které Internet nabízí. Různá města a obce mají svá diskusní fóra, s větším či menším úspěchem se snaží být aktivní na komunitních serverech, někde jsou dokonce úředníci k dispozici na ICQ. Problém je, že řada podobných internetových projektů dříve či později osiří. Chybí totiž jasný a promyšlený cíl. Často se teď setkávám třeba s tím, že obce (ale i firmy) chtějí být na Facebooku, ale nemají ponětí, co a proč tam vlastně chtějí dělat, okomentoval situaci Martin Karásek, nezávislý marketingový konzultant. (Finační noviny)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.