Hlavní navigace

Pravidelná recenze prozkoumá příští týden Ferguson Ariva 4K Combo

17. 7. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Čestmír Polák
Máte „hloupou televizi“, která se nepyšní názvem Smart TV? Nevadí, protože tento přijímač vám ji z ní udělá.

Navíc podporuje nejnovější standard DVB-T2/HEVC pro pozemní vysílání a disponuje kabelovým DVB-C a satelitním DVB-S2 příjmem ve 4K UHD, H.265/HEVC. Přijímač pracuje na Androidu 5.1.1 Lollipop, podporuje jednu uni čtečku karet a instalovat do něj můžete také interní disk.

cif - debata 2


Autor: Ferguson

Pohled na přední a boční panel Combo přijímače se štěrbinou pro UNI čtečku karet

Ariva 4K Combo je jedním ze tří, která právě uvedla na trh polská firma Ferguson. Již jsme zde před 14 dny testovali terestrický přijímač Ferguson Ariva T265 DVB-T2/HEVC (H.265) za 1190 Kč, který v testu nedopadl zrovna nejlépe. Další dva přijímače pracující s Androidem jsou satelitní Ferguson Ariva 4K za cenu 3590 korun a tento TS přijímač za cenu 3790 korun, což je o pouhých dvě stě korun více. Volba je tedy jasná, nejen cenově, ale také svým vybavením vychází nejlépe právě testovaný přijímač Combo.


Autor: Čestmír Polák

Hlavní menu přijímače

Tento týden se v recenzi podíváme tomuto přijímači pořádně na zoubek. Podle prvních poznatků jde o solidní, výborně vybavený přijímač za skvělou cenu. Nějaké mouchy se ale také najdou…

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Externí spolupracovník DigiZone se specializací na satelitní a terestrické vysílání, dálkový příjem televize i VKV rozhlasu a přítel elektroniky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).