Hlavní navigace

Přechod eBanky pod společnost Raiffeisenbank provázejí technické problémy

Karel Wolf

K dnešnímu datu v Česku formálně zanikla poslední soukromá ryze česká bankovní instituce. Konec více jak desetileté existence banky, která u nás stála u zrodu elektronického bankovnictví, sebou nepřinesl pouze melancholické nálady u některých věrných klientů eBanky, ale také nečekané technické potíže. Máme potvrzeno, že od dnešního rána měla řada klientů přerušený přístup ke všem online službám eBanky a v průběhu dopoledne ještě nebylo spojení obnoveno, řada z nich vnímá podobně dlouhý výpadek…

K dnešnímu datu v Česku formálně zanikla poslední soukromá ryze česká bankovní instituce. Konec více jak desetileté existence banky, která u nás stála u zrodu elektronického bankovnictví, sebou nepřinesl pouze melancholické nálady u některých věrných klientů eBanky, ale také nečekané technické potíže. Máme potvrzeno, že od dnešního rána měla řada klientů přerušený přístup ke všem online službám eBanky a v průběhu dopoledne ještě nebylo spojení obnoveno, řada z nich vnímá podobně dlouhý výpadek tohoto druhu služby jako kritický.

Raiffeisenbank eBanku koupila již v roce 2006, dnes mělo dojít pouze k poslední a spíše formální části integračního procesu. Obě instituce mají ode dneška jednotnou značkou – Raiffeisenbank, jednotný web, stejné sazebníky i produktovou nabídku. Klientům eBanky se také mění kód banky u jejich čísla účtu z 2400 na 5500, ale do konce roku bude možné používat obě varianty.

Aktualizace ze dne 9. 7.

Našli jste v článku chybu?
9. 7. 2008 19:39
lol (neregistrovaný)
Klikat navrch nikdo nemusí, menu se vstupem na účet se hned rozbalí. Jak se říká, minimálně týden si uživatelé zvykají na nový design a u velkých webů to platí dvojnásob. To je věru markantní záležitost, když při množství takové tuny obsahu někdo zapomněl uzavřit odstavec:-) Nový web mi osobně přijde jako velmi dobře nakódován a to, že někdo cpe přes cms lamacky špatně odstavce není již pro mě něco, co webu škodí. Zvyknete si, jako já si zvykl.