Hlavní navigace

Přechodová síť 13 nejde naladit

19. 12. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Digital Broadcasting
AKTUALIZOVÁNO – Minimálně od dnešního rána nejde naladit síť DVB-T2 společnosti Digital Broadcasting vysílající z Prahy-Novodvorské a Prahy-Ládví.

AKTUALIZOVÁNO, 20. 12. 2017: 12:45: Pracovník zákaznické linky podle svých slov znovu prověřil vysílač i odchozí stream a vše je prý v pořádku. Nicméně kolega Polák dopoledne multiplex opět nenaladil. Pokud někdo jste v dosahu vysílačů, zkuste Přechodovou síť 13 naladit a dejte vědět v diskusi pod článkem.

AKTUALIZOVÁNO, 20. 12. 2017: 9:25: Telefonát na zákaznickou linku neodhalil nic nového, ale po vysvětlení situace bylo přislíbeno, že Digital Broadcasting situaci prověří. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili včerejší odpolední ověřovací akci funkčnosti multiplexu! Další zpráva nejspíše kolem 12:00 hod.

„V sobotu, v neděli i dnes jsem se marně snažil v Praze naladit přechodovou síť 13 vysílající na 24. kanále z vysílačů Novodvorská a Ládví,“ napsal nám náš čtenář Jiří Najman a pokračuje: „…všechny tři přijímače shodně ukazují nulový signál.“

Dnes ráno (10:00 hod.) jsme se přitom na výpadek dotazovali na zákaznické lince Digital Broadcasting a dozvěděli se, že je vše v pořádku, že se vysílá a vysílalo se i v pondělí a předchozí víkend.

NAPSALI JSME: Společnost Digital Broadcasting testuje z vysílače Ládví novou DVB-T2 vysílací technologii

Radim Pařízek: DVB-T2 z Ládví a v Ostravě spustíme během několika týdnů 

UXD

Digital Broadcasting - výpadek 24. kanálu.
Autor: Čestmír Polák

Digital Broadcasting – výpadek 24. kanálu.

Přechodová síť 13 je z obou lokalit šířena na 24. kanálu a v jejím dosahu mohou diváci sledovat stanice Rebel a Relax v tzv. formátu qHD s rozlišením 960 × 540 bodů.

Společnost Digital Broadcasting, která, stejně jako oba zmíněné kanály Rebel a Relax, patří ostravskému podnikateli Radimu Pařízkovi, chce ještě během prosince 2017 spustit vysílače v dalších dvou lokalitách (Brno, Ostrava).

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.