Hlavní navigace

Předplatné programů od Skylinku zařídí už i pobočky Tipsportu

1. 10. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

1. 10. 2010

Programy satelitní platformy Skylink už si je možné stejně jako u konkurenčního CS Linku předplatit na pobočkách sázkové kanceláře Tipsport. Celkem se jedná o všech 1020 míst. Tuto novinku zavádí společnost TradeTec, provozovatel Skylinku v České republice, ve spolupráci s firmou Allcom. Způsob platby najdou zájemci na pobočce vždy formou informačních letáků.

ČTĚTE TAKÉ: Skylink odkrývá karty. Největším překvapením je program pro gaye

Aktivace služeb se provádí ve dvou krocích. Zájemce musí zaměstnance Tipsportu požádat o kupón v odpovídající hodnotě. Následně v hotovosti poplatek uhradí a obdrží potvrzení o platbě, poté je nutné odeslat SMS ve tvaru: SKYLINK kódkupónu číslokarty na tel. číslo 903 55 07. Službu je možné aktivovat také prostřednictvím stránky: https://regis­trace.skylink­.cz/. Na pobočkách je možné získat kupon na jeden nebo dvanáct měsíců. V případě předplatného na jiné období je nutné koupit odpovídající počet kupónů.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.