Hlavní navigace

Předposlední bety Eset Smart Security a NOD32 3.0

Jiří Macich ml.

Slovenská antivirová společnost Eset koncem týdne uvolnila předposlední betaverzi očekávaného bezpečnostního řešení Eset Smart Security zahrnujícího vedle antiviru také antispyware (včetně propojení s e-mailovým klientem a Průzkumníkem) a osobní softwarový firewall. Součástí je i filtr chránící před spamem. Zájemci si mohou druhou betaverzi stáhnout zdarma. To platí i o rovněž předposlední betaverzi nové generace oblíbeného antiviru NOD 32 s označením 3.0. Eset upozorňuje, že oba produkty ještě…

Slovenská antivirová společnost Eset koncem týdne uvolnila předposlední betaverzi očekávaného bezpečnostního řešení Eset Smart Security zahrnujícího vedle antiviru také antispyware (včetně propojení s e-mailovým klientem a Průzkumníkem) a osobní softwarový firewall. Součástí je i filtr chránící před spamem. Zájemci si mohou druhou betaverzi stáhnout zdarma. To platí i o rovněž předposlední betaverzi nové generace oblíbeného antiviru NOD 32 s označením 3.0. Eset upozorňuje, že oba produkty ještě nejsou vhodné pro ostré nasazení. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
28. 8. 2007 9:16
MarBen (neregistrovaný)
Přestože jsem spokojeným uživatelem antiviru od Esetu, tak tenhle bezpečnostní balík na mě moc dobrý dojem, co se týče uživatelské přívětivosti a možnostech nastavování, tedy neudělal. Tajně jsem doufal, že antivir dostane "brášku" ve stylu firewallu Jetico nebo Kerio, prostě přehledný, dobře konfigurovatelný firewall. Spíše to však vypadá, že zůstanu pouze u jejich antiviru a firewall bude nadále od někoho jiného. Ovšem opakuji, že hodnotím zatím pouze uživatelské prostředí.