Hlavní navigace

Přejeme Vám pohodové Vánoce a šťastný nový rok

24. 12. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
24. 12. 2009

Redakce serveru DigiZone.cz by Vám prostřednictvím následujících řádků ráda popřála klidné a pohodové prožití vánočních svátků. Ať už pod vánočním stromkem najdete terestrický set-top-box, satelitní komplet, kvalitní anténu nebo něco úplně jiného, doufáme, že z toho budete mít radost a obšťastníte nějakým pěkným dárkem pro změnu někoho druhého.

Letošní rok byl digitálními událostmi doslova nabitý. Ze satelitu už mohou přijímat diváci potěšující počet programů v HD včetně těch lokalizovaných do češtiny a jejich počet se v roce příštím bude jistě rozrůstat ke spokojenosti abonentů. HD kanálů se dočkají také zákazníci UPC Direct po přesunu platformy na novou pozici a klienti Digi TV možná procitnou a zjistí, že cesta kvality tudy nevede.

Cloud23

Dočkali jsme se i startu dvou českých televizí, které si již na začátku dokázaly dobře zapsat u tuzemských diváků. Dařilo se především digitální stanici Barrandov, špatně na tom ale nebyla ani Prima Cool, která nabízí řadu nových a úspěšných seriálů ze zahraničí. Málokdo možná doufal, že odstartuje česko-slovenská verze kanálu MTV. Bylo toho zkrátka hodně a za právě končícím rokem se jistě několikrát v bilančních článcích ohlédneme, stejně jako to uděláme pro ten následující.

Vše nej do roku 2010! :-)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).